Aktuálně

A je to tu! Nová soutěž, nové hodnocení vín – ale z pohledu žen. Degustátorek, vinařek, milovnic vína. O všechno, nebo téměř o všechno se postarají ženy. Degustátorky budou hodnotit, nalévačky budou dekantovat a nalévat vzorky vín, fotografka bude fotografovat, garantka bude vše garantovat a večer při vyhlašování výsledků bude podporovat dobdou náladu všech přítomných taneční kapela Schovanky(mnozí si na určitě vzpomínají), taneční škola s ukázkou tanců – a pozor – latinskoamerické tance předvedou ženy. Večer není ale jenom pro ženy, ale pro celou širokou veřejnost, a modní přehlídka určitě zaujme i muže, ať už vinaře či nevinaře.

A kdy a kde to tedy bude?

7.3.2015 ve Velkých Pavlovicích

ano, v předvečer MDŽ, proto tak Meditrina – degustace žen.

Kdo se chce odreagovat, někteří možná i zavzpomínat, ale hlavně ochutnat dobrá vína, pobavit se spřáteli a jen tak si prostě užít večer, jste srdečně zváni.

Tomuto večeru ale bude předcházet perná práce degustátorek, jak z Čech a Moravy, tak i ze Slovenska a z Rakouska. Hodnotit se bude ve čtyřech komisích a pozor! to musím prozradit,  muž tu bude – jinak bychom nemohly hodnotit s počítačovou technikou Národního vinařského centra Valtice, takže Marečku, už se těšíme, a doufáme, že i ty.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *